توری پلیسه

توری پلیسه نوعی توری مخصوص پنجره های یو پی وی سی می باشد که از جنس پلی استر می باشد توری پلیسه دارای مزیت های زیادی نسبت به توری های قدمی می باشد که در ادامه در مورد این مزایا توضیح خواهیم داد 

 

 

عمر بالا نسبت به طوری های قدیمی :

توری پلیسه همنطور که اشاره کردیم از جنس پلی استر می باشد که همین موضوع میتواند در بالا بردن عمر این توری موثر باشد توری های قدمی از آلیاژهایی استفاده می کند که تغییر شرایط جوی میتواند بر عمر این نوع توری ها تاثیر گذار باشد و از عمر آنها بکاهد.

 

زیبایی در نمای ساختمان :

توری پلیسه تنوع رنگی می باشد که شما با توجه به سلیقه یخود نوع مورد علاقه خود را انتخاب کنید و در پنجره یو پی وی سی منزل خود به کار بگیرید.

 

قابلیت دید بالا:

توری پلیسه به نوعی ساخته شده است که مانع از دید محیط بیرونی نمی شود همچنین این موضوع می تواند به روشنایی منزل شما کمک کننده باشد
 

 

سادگی در نصب:

توری پلیسه به راحتی قابل نصب می باشد چرا که تمامی مورد نیاز برای نصب این توری به صورت آماده می باشد و کافی است که شما این تجهیزات را تهیه  و توری پلیسه را نصب کنید .

 

 

نظافت راحت تر توری:

توری پلیسه به راحتی قابل تمیز شدن می باشد برای تمیز کردن این توری کافی است با چندین ضربه گرد وغبار  این توری را رفع کنید همچنین در زمان هایی که نیاز به توری ندارید میتوانید این توری را در محفظه تعبیه شده برای توری قرا دهید. 

 

 

 

توری پلیسه قابل بازیافت می باشد.