پنجره دوجداره UPVC ثابت

پنجره upvc

پنجره upvc ثابت

پنجره دو جداره UPVC ثابت از پر کاربردترین و مناسبترین نوع اجراء پنجره های دو جداره میباشد که به علت ثابت بودن  در آن از یراق آلات استفاده نمیشود و در مقایسه با دیگر انواع پنجره های دو جداره upvc کمترین آلودگی صوتی را دارد. از دیگر مزایای پنجره ثابت این است که بهترین میزان دید را بدون مزاحمت فریم برای شخص ایجاد میکند.همچنین به خاطر فیکس بودن (fixed) عایقی در برابر گرد و خاک، سرما و گرما است.این مدل پنجره دو جداره upvc را میتوان از پر مصرف ترین نوع پنجره دو جداره upvc نام برد زیرا در تمامی مدل های ترکیبی استفاده میگردد و به دلیل ثابت بودن آن در نواحی پر نور به صورت دیواری  نیز کاربرد دارد.

پنجره upvc ثابت در اشکال مختلف

پنجره دوجداره UPVC ثابت  قابلیت ساخت به شکل های مختلف را دارا می باشند. همانطور که در عکس مشاهده می کنید، در این حالت قسمت فوقانی این پنجره به صورت نیم دایره است. معمولا این نوع پنجره های دو جداره UPVC به صورت دایره ای ثابت، ترکیبی از ثابت و بازشو ساخته می شوند. 

پنجره دوجداره upvc  در مکان های مختلف

پنجره های یوپی وی سی UPVC ثابت به دلیل عایق بودن و بازده بیشتر، از نظر ابعاد محدودیت کمتری داشته و در مکان های گوناگون قابل نصب و اجرا هستند و همینطور در مکان هایی برای دید وسیع تر می توانند استفاده شوند و در عین زیبایی عایق خوبی برابر گرما و سرما و گرد و خاک باشند. 

ترکیب پنجره دوجداره upvc ثابت و بازجو

پنجره های دو جداره UPVC ثابت به راحتی میتوانند با انواع بازشو ترکیب شوند، این نوع استفاده از پنجره های دو جداره یعنی ترکیب پنجره های UPVC ثابت و بازشو پر کاربردترین نوع پنجره در ساختمان ها شهری می باشند. 

سایز های مختلف در پنجره های دو جداره upvc

پنجره های یوپی وی سی UPVC ثابت از نظر ابعاد محدودیت کمتری داشته و در سایز های مختلف قابل ساخت و نصب می باشند. بسیاری از مصرف کنندگان پنجره های دو جداره UPVC این نوع پنجره ها را برای نور گیری بهتر منازل و یا ویلا های خود استفاده می کنند که در نتیجه آن دید بهتر نسبت به مناظر اطراف را به همراه دارد.