پنجره دوجداره UPVC دوطرف بازشو

upvcدوطرفه

upvc دوطرفه

پنجره دوجداره UPVC دوطرف بازشو دارای بازشو(سش) دو طرفه است که داری محور بازشونده افقی و عمودی با یک دستگیره میباشد، اين پنجره با توجه به اينكه در درون ساختمان قرار دارد اغلب در جايي نصب مي شود كه نياز به جابجايي هوا است مانند آشپز خانه.آلات آلماني (روتو-شورينگ) براي اين نوع از پنجره upvc بهتر است. با توجه به مكان قرار گيری اين پنجره و بازشوی آن در هنگام باز و بسته شدن به فضاي كمتري نياز است و داراي مزايای زير می باشد

الف)داراي امنيت بالا با توجه به يراق آلات به كار رفته

ب)مخفي و پنهان بودن يراق آلات زير محور سش يا بازشو

ج)قابليت رگلاژ راحت

د)امنيت و راحتی در باز و بسته شدن توسط كودكان

2upvcطرفه

پنجره دوجداره UPVC دوطرف بازشو را در هر دو حالت در تصویر بالا مشاهده میکنید، دراین تصویر پنجره دوجداره با بازشوی دوحالته به کاررفته که درهر دو پنجره به طور مجزا یراق دوحالته استفاده شده است. این نوع از پنجره های دو جداره کاربرد فراوانی در منازل مسکونی و اداری دارند. سهولت استفاده، تنظیم بهتر میزان ورودی هوا، زیبایی و … از عوامل استفاده از این نوع پنجره می باشد.

دوطرفهupvc

سهولت بازشدن یکی از ویژگیهای اصلی پنجره های دوجداره UPVC دوطرفه است، و ساخت این پنجره ها در ابعاد بزرگتر مشکلی از بابت بازشدن نخواهد داشت.

2طرفهupvc

پنجره های دوجداره UPVC دوطرفه  با توجه به جهت چرخش دستگیره در ۲ حالت بازمیشوند، همانطور که در تصویر بالا مشخص است با چرخش ۴۵ درجه ای دستگیره پنجره از بالا بازمیشود و اگر باز دستگیره را ۴۵ درجه به بالا بچرخانیم پنجره کامل بازمیشود.

upvcدوطرف

در این تصویر پروفیل، یراق آلات و شیشه دو جداره در پنجره UPVC دو طرفه را مشاهده میکنید. در ساخت محصولات ما از انواع این قطعات استفاده می شود. که به سلیقه مشتری قابل تغییر می باشد.